PŘÍMĚSTSKÝ  Tábor  S  ANGLIČTINOU  2024

 Vaše děti se mohou v angličtině zdokonalovat i o prázdninách. Přihlaste je na náš příměstský tábor!

Letos na téma  "Alice in Wonderland - Alenka v říši divů"

Angličtina formou her a soutěží

Procvičování angličtiny probíhá formou her, soutěží a dalších zábavných aktivit převážně venku - na zahradě, sportovištích, v přírodě (za nepříznivého počasí v našich jazykových učebnách). Mezi  oblíbené aktivity patří hledání pokladu, pečení podle anglických receptů, deskové a společenské hry na procvičování slovní zásoby, divadelní představení, softball apod. Letos opět plánujeme pro zájemce návštěvu kolínského aquaparku.

Další informace jsou uvedeny v sekci Program.

 Fotky z minulých ročníků tábora můžete nalézt na našem Facebooku.

Pohodová rodinná atmosféra 

Na táboře vládne pohodová atmosféra, děti si najdou nové kamarády, ve volném čase je jim k dispozici bazén, trampolína, stolní tenis, volejbal, badminton, kroket, šipky, deskové  hry, XBox apod. Pro samou zábavu někdy ani nechtějí jít domů. :-) 

Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let

Děti jsou dle věku a pokročilosti rozděleny do dvou až tří skupin (max. 8 dětí ve skupině) a program je přizpůsoben jejich jazykovým schopnostem. Program probíhá pod vedením zkušených lektorů většinou odděleně, ale na některé aktivity se skupiny spojují.

Další  informace

Podrobnější informace o táboře a o způsob přihlášení naleznete na plakátu, který je ke stažení v dolní části této stránky. 

Plakát - nabídka letošního tábora

Aktuální informace k táboru budou uveřejňovány v sekci Aktuality.

Prohlášení o bezinfekčnosti

Vytiskněte si prosím toto prohlášení a vyplňte ho až v den nástupu dítěte na tábor. Toto prohlášení o bezinfekčnosti odevzdáte společně s kopií kartičky zdravotní pojišťovny při nástupu na tábor. Děkujeme!